Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.

Kontakta oss

WBP Trading AB
Axel Danielssons väg 269
215 82 MALMÖ
Tfn: 040-13 00 60

Öppettider

Kontor: Mån-Tors 07.30-16.30 / Fre 07.30-16.00

Lager: Mån-Tors 07.00-15.30 / Fre 07.00-15.00

Lunchstängt 12.00-12.30

Kontaktpersoner på WBP Trading AB

 

fredrik
Fredrik Rönnerberg
VD, Försäljnings- & Inköpschef
040-669 00 20
fredrik@wbptrading.se

barbro
Barbro Hardenby Öhrwall
Säljare
040-669 00 24
barbro@wbptrading.se

Martin
Martin Nilsson
Säljare
040-669 00 25
martin@wbptrading.se

marie
Marie Nilsson
Innesälj/Marknadsföring
040-669 00 22
marie@wbptrading.se

anette
Petra Bruér
Innesälj/Inköp/Transport
040-669 00 23
petra@wbptrading.se

anette
Annette Cronsell
Ekonomi / Kundservice
040-13 00 60
annette@wbptrading.se
micke

Michael Bergh
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

Sebastian Lindberg

Sebastian Lindberg
Kundservice / Lager
lager@wbptrading.se

christer

Christer Rönnerberg
Styrelseordförande
040-669 00 21
christer@wbptrading.se

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan